KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15988364
nr 1598 8364
Etsning
Leonore Fini, modellstudie. Signerad, numrerad 104/275. Bildmått: 39x30 cm, yttermått inklusive ram: 70x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:21:41
100 kr
150 kr
250 kr